fbpx

Франківськ отримав реанімобіль для транспортування хворих у критичних станах

Здоров'я 16:03, 31.08, 2022

Відтепер у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська є реанімаційна машина для транспортування хворих у критичних станах. У ній є все необхідне для підтримки стану пацієнта під час перевезення й надання невідкладної допомоги.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Спеціалізований автомобіль Mercedes Benz Sprinter з необхідними медичними засобами Франківську подарувало місто-побратим з Польщі Нова Суль та Новосольський повіт.

Франківськ отримав реанімобіль для транспортування хворих у критичних станах 1

«У центральній міській лікарні є відділення кардіохірургії, судинної неврології та два реанімаційні відділення. І є важкі хворі, яких треба транспортувати або до нас в лікарню, або з нашої лікарні в кардіохірургічні центри Львова чи Києва. Тому нам потрібна машина такого класу, яка є реанімаційна, відповідно обладнана і в доброму стані. Такої машини, яка б постійно була для транспортування важких хворих, які потребують супроводу реанімаційної бригади, нам не вистачало», – розповів заступник директора Комунального некомерційного підприємства “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради” Володимир Вовчук.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: