fbpx

Консервативні та інвазивні методи лікування геморою

Здоров'я 10:44, 24.07, 2022

Геморой – це небезпечне захворювання, розвиток якого пов’язаний з порушеннями в області судин, що знаходяться в нижній частині кишківника. Це захворювання має хронічний характер, рідко виліковується повністю. Для зняття больового синдрому використовують препарати від геморою, що покращують відчуття.

Причини виникнення геморою

Існує маса причин розвитку цієї недуги.

Причини появи геморою:

  • Постійні запори через неправильну роботу шлунково-кишкового тракту
  • Сидячий спосіб життя та спадковість
  • Період вагітності та пологів. У жінки в цікавому положенні суттєво підвищується тиск у черевній порожнині, що перешкоджає нормальному відтоку крові в органах малого таза. Для покращення стану знадобляться ліки від геморою у жінок
  • Захворювання малого таза: простатит чи цистит

Захворювання призводить до неприємних відчуттів під час дефекації. Людина не може нормально сходити в туалет, а в калі містяться кров’яні виділення, слиз. Для лікування такої недуги може використовуватись величезна кількість методик. Консервативне лікування ефективне тільки на початкових стадіях розвитку захворювання, коли гемороїдальні вузли не виходять за межі прямої кишки. У такому разі призначають ліки від геморою, які покращують кровообіг, перешкоджають утворенню тромбів.

Особливості лікування геморою

Для усунення болючих відчуттів можуть призначатися місцеві ліки від геморою у жінок, тобто свічки та мазі. Вони можуть бути виготовлені на основі печінки акули, протизапальних речовин, які допомагають зменшити розмір вузлів. Якщо захворювання запущено, то в такому разі можуть виявитися не досить ефективними навіть найкращі ліки від геморою. Доведеться боротися з ним із застосуванням інвазивних методик. На щастя, зараз розроблено величезну кількість методик, що дозволяють ефективно та з коротким терміном реабілітації боротися із захворюванням.

Йдеться про використання лазера та кріодеструкції для відсікання вузлів. Основна особливість у тому, що ці методики не мають на увазі використання скальпеля і великої крововтрати. В ділянці товстої кишки не утворюється великих ран, швів. Це суттєво скорочує процес реабілітації, допомагаючи швидше повернутися до нормального життя.

Щоб не допустити погіршення ситуації, потрібно на ранніх стадіях звертатися до проктолога. Він призначить ліки від геморою у чоловіків, що дозволить запобігти переходу захворювання на хронічну форму. Саме тому варто звертатися до лікаря за перших проявів захворювання, коли виникають неприємні відчуття в ході дефекації, невелика кількість кров’янистих виділень у калі. Необхідно дотримуватися абсолютно всіх рекомендацій лікаря, приймати ліки від геморою у чоловіків. Тільки в такому випадку з’явиться можливість швидкого усунення хворобливих симптомів. Істотно покращити стан дозволять не лише найкращі ліки від геморою, але й дієта, особливе харчування. Необхідно, щоб їжа була досить м’якою і не травмувала товстий кишківник.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: