fbpx

Марцінків показав, як лікарня на Матейка готується до прийому хворих

Здоров'я 13:33, 19.03, 2020

Міський голова Руслан Марцінків проінспектував Міську клінічну лікарню №1.

Міська клінічна лікарня №1 готується до прийому великої кількості хворих. Керівник лікарні Тарас Василик говорить, що лікарня може забезпечити загалом 100 додаткових ліжок, повідомляє пресслужба мера.

Хворих з легеневими симптомами будуть приймати у Фтизіопульмологічному центрі на Франка, 17. А у лікарні на Матейка – хворих з симптомами захворювань кишкового тракту, шкірних і ниркових хвороб.

«Під час попередньої епідемії були важкі хворі, з ускладненнями від різних респіраторних захворювань (пневмонією). Для них було потрібне забезпечення киснем і в деяких випадках – під’єднання до апаратів штучного дихання. Цей досвід врахують при підготовці палат», – каже Тарас Василик.

Також планують обладнати окремий пандус, щоб під додатковий вхід збоку могла заїхати швидка. Таким чином, будуть різні входи і хворі будуть менше контактувати між собою.

«Бачу, що міська лікарня активно готується до збільшення кількості хворих. Втім, найкраще лікування – це профілактика. Тож закликаю людей дбати про своє здоров’я та дотримуватися карантину, щоб всі додаткові заходи лишилися незадіяними», – прокоментував перевірку міський голова Руслан Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: