fbpx

Марцінків показав, як лікарня на Матейка готується до прийому хворих

Здоров'я 13:33, 19.03, 2020

Міський голова Руслан Марцінків проінспектував Міську клінічну лікарню №1.

Міська клінічна лікарня №1 готується до прийому великої кількості хворих. Керівник лікарні Тарас Василик говорить, що лікарня може забезпечити загалом 100 додаткових ліжок, повідомляє пресслужба мера.

Марцінків показав, як лікарня на Матейка готується до прийому хворих 1
Марцінків показав, як лікарня на Матейка готується до прийому хворих 3
Марцінків показав, як лікарня на Матейка готується до прийому хворих 5

Хворих з легеневими симптомами будуть приймати у Фтизіопульмологічному центрі на Франка, 17. А у лікарні на Матейка – хворих з симптомами захворювань кишкового тракту, шкірних і ниркових хвороб.

«Під час попередньої епідемії були важкі хворі, з ускладненнями від різних респіраторних захворювань (пневмонією). Для них було потрібне забезпечення киснем і в деяких випадках – під’єднання до апаратів штучного дихання. Цей досвід врахують при підготовці палат», – каже Тарас Василик.

Також планують обладнати окремий пандус, щоб під додатковий вхід збоку могла заїхати швидка. Таким чином, будуть різні входи і хворі будуть менше контактувати між собою.

«Бачу, що міська лікарня активно готується до збільшення кількості хворих. Втім, найкраще лікування – це профілактика. Тож закликаю людей дбати про своє здоров’я та дотримуватися карантину, щоб всі додаткові заходи лишилися незадіяними», – прокоментував перевірку міський голова Руслан Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: