fbpx

Медики «швидкої» з Пасічної терміново просять про допомогу

Здоров'я 14:47, 23.03, 2020

Працівники підстанції №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги потребують засобів індивідуального захисту для виїздів на виклики хворих.

До редакції КУРСу звернувся медперсонал підстанції, яка обслуговує мікрорайон «Пасічна». Медики просять громадськість допомогти з мінімальним набором засобів індивідуального захисту – респіратори, окуляри, одноразові шапочки, захисні костюми.

Медики «швидкої» з Пасічної терміново просять про допомогу 1

Медики пояснюють, що дуже потребують бодай якоїсь б/у пральної машинки, щоб була змога прати одяг на базі, а не брати його додому та наражати на небезпеку своїх рідних.

ОНОВЛЕННЯ! За два дні медикам передали 5 пральних машин, які розприділили між підстанціями “швидкої”. Персованал висловлює подяку благодійникам.

Особливе занепокоєння через те, що вони працюють у мікрорайоні, де було виявлено перший випадок враження COVID-19, від якого померла 56-річна жінка. Крім того, бригади виїжджають у приміські села Загвіздя, Ямниця, Угринів.

Наразі підстанція перебуває в процесі реорганізації і з 1 квітня має увійти до складу Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який має забезпечити необхідні засоби індивідуального захисту медперсоналу, який виїжджає на виклики.

За словами медиків, ще тиждень вони повинні протриматись на наявному інвентарі, яким забезпечила обласна лікарня: одні окуляри на чотирьох лікарів, три захисні костюми на дві бригади (до кожної бригади входить лікар, фельдшер, водій і санітарка). На підстанції бригади зазвичай працюють у чотири зміни, але на сьогодні близько половини персоналу перебувають на лікарняному.

«Ми працюємо з різними людьми. Ми ніколи конкретно не знаємо, на який виклик їдемо. Часто люди викликають «швидку» на підвищений тиск, а насправді виявляється, що в них підвищена температура, а медична бригада не має спеціального захисту, – пояснює представник/-ця медперсоналу. – Дуже важливо, щоб хворі не брехали, коли викликають швидку».

Наголошують, щоб «швидку» люди викликали лише у справді екстрених ситуаціях. При цьому мають розуміти і пам’ятати, що лікарі швидкої не проводять експрес-тестів на коронавірус чи грип. Для цього хворого потрібно доставити до відповідного медзакладу.

«Якщо викликаєте швидку і маєте симптоми небезпечної хвороби, одягайте маску чи хоча б шарф чи хустку, щоб захистити і себе, і лікарів, які приїжджають на виклик», – закликають медики.

Допомогу можна завезти безпосередньо на підстанцію №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги, що знаходиться на вул. Тролейбусній, 10 (позаду гуртожитку медуніверситету). Деталі за номером +380955140842.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: