fbpx

Мер звернувся до франківців, щоби платили за вивезення сміття

Здоров'я 10:01, 07.04, 2020

На сьогоднішній оперативній нараді у міського голови Франківська комунальники повідомили про те, що істотно скоротилася оплата за вивезення сміття. Це може спричинити проблеми.

Очільниця АТП 0928 повідомила, що сміття з контейнерних майданчиків у місті вивозиться за графіком. Проблема є тільки з прибиранням великогабаритних відходів.

“Люди беруться робити ремонти і вивалюють все на майданчики”, – пожалілася вона.

Раніше великогабаритні відходи вивозили два “ЗІЛи”, зараз водії на лікарняному. За словами керівниці комунального підприємства, всі, хто не задіяний у вивезенні ТПВ, на час карантину взяли відпустку за власний рахунок.

За березень надходження підприємства скоротилися на 35% – містяни боргують за вивезення сміття. Відповідно підприємство також заходить у борги – кошти акумулюють тільки на пальне, щоби забезпечити процес вивезення ТПВ, частково вистачає на зарплату працівникам. Вже боргують за запчастини, полігону за складування сміття та ін.

“Давайте вивозьте”, – відреагував мер.

Василь Савчак, директор Автоколони 2222, яка обслуговує мікрорайон Пасічна, повідомив, що поки працюють без змін. Придбали два обприскувачі, щоб після того, як забрати сміття, проводити дезінфекцію майданчиків.

Міський голова Руслан Марцінків звернувся до мешканців Франківська з проханням оплатити вивезення сміття.

“Люди, що обслуговують місто, мають мати зарплату. Ми не США, чи Італія й Іспанія, щоби забезпечити інакше. Іншого шляху немає. Нам треба вижити”, – сказав мер.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: