fbpx

У Коломийському районі створять госпітальний округ

Здоров'я 20:48, 20.05, 2022

Сьогодні в Коломиї відбулася фінальна зустріч головних лікарів госпітального округу, який планують створити на основі Коломийського району.

До неї долучилися радниця міського голови Ірина Садов’як, очільник обласного департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко та голова комісії з питань охорони здоров’я Андрій Яворський.

“На основі нашого району планують створити госпітальний округ. Головна його суть – сконцентрувати в одному місці якісні медичні послуги. Звісно, що центром округу буде наша лікарня. А тому назріло питання, як мають взаємодіяти лікарні Коломийського району, хто і які послуги має надавати. Тому ми сьогодні зібралися у такому широкому колі, щоб детально обговорити актуальні питання”, – прокоментував зустріч міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

У Коломийському районі створять госпітальний округ 1

Спершу гостям показали можливості та потенціал Коломийської центральної районної лікарні, після чого відбулась нарада, на якій голови та всі присутні узгодили свої позиції.

“Наша районна лікарня є центром медицини Покуття. Вона також має великий потенціал, тому ми стараємося робити все можливе, щоб повністю його реалізувати. Отримавши статус центру госпітального округу, ЦРЛ підніме нашу медицину на новий рівень, і звісно, люди відчують покращення”, – додав мер.

У Коломийському районі створять госпітальний округ 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: