fbpx

На Прикарпатті працюватимуть лікарі-волонтери з Грузії

Здоров'я 11:04, 07.04, 2022

Все більше медиків із закордону допомагають Україні не тільки гуманітарними вантажами – ліками та медичними засобами, але й готові особисто надавати медичну допомогу на теренах нашої держави та області зокрема.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко зустрівся з грузинськими лікарями-волонтерами, які мають безпосередній досвід роботи в зонах бойових дій та лікування поранених.

“Надавати медичну допомогу пораненим – це досвід, який б краще ніколи не знадобився. Проте, на жаль, сьогодні маємо інші реалії, адже в країні триває вже 42-й день повномасштабної війни з російським окупантом, – каже керівник ДОЗ ОДА. – Хоча Івано-Франківщина порівняно безпечний регіоні, проте маємо бути готові до різного розвитку подій. Вже сьогодні навантаження на медичну мережу області дещо збільшилось за рахунок масового переселення осіб з тимчасово окупованих територій. Але хочу запевнити, що ми справимось і готові до нових викликів», – зазначив Ігор Дмитренко.

Грузинські медики-волонтери передусім готові працювати та надавати допомогу в таких напрямках як терапія, ендокринологія, кардіологія, ортопедо-травматологія, педіатрія, токсикологія, реанімація-анестезіологія, невідкладна та екстрена допомога, сімейна медицина і медсестринство.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: