fbpx

На Прикарпатті розпочали відбір претендентів на Медичний Оскар

Здоров'я 17:08, 02.01, 2020

Проходить відкритий конкурсний відбір претендентів на присудження Відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” і “Медаль Святого Пантелеймона”.
У 2020 році “Орденом Святого Пантелеймона”  будуть відзначати у таких номінаціях: “Найкращий лікар”, “Найкращий медичний працівник” (медсестра, фельдшер, акушерка, санітар), “Новатор охорони здоров’я”, “За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я”, “Взірець служіння суспільству” та “За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України”.

Відзнака “Медаль святого Пантелеймона” присуджується молодим медикам до 35 років. У 2020 році буде три номінації: “За лікарське мистецтво”, “За турботу і ласку до хворого”, “За наукові розробки в медицині”.

Визначення номінантів проводиться за поданням трудових колективів медичних закладів, громадських організацій сфери охорони здоров’я, об’єднань пацієнтів, релігійних організацій.
Документи кандидатів Регіональна рада прийматиме до кінця лютого, потім їх розглядатиме Поважна рада конкурсу. Цьогоріч Регіональну раду очолив доцент ІФНМУ Іван Мельник, заступник – директор обласного клінічного центру паліативної допомоги Ірина Слугоцька.
Традиційно Відзнаку за професіоналізм і милосердя вручають 9 серпня, у день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, інформує пресслужба Департаменту охорони здоров’я  Івано-Франківської ОДА.

У 2019 році у фінал конкурсу вийшло аж п’ятеро прикарпатців, а асистент ІФНМУ Олексій Гудз здобув “Медаль святого Пантелеймона”.

Відзнака за професіоналізм і милосердя орден і медаль святого Пантелеймона є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну діяльність у галузі охорони здоров’я. Її ще називають “Медичним Оскаром”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: