fbpx

Пацієнтів Коломийської ЦРЛ консультував Борис Тодуров із командою

Здоров'я 18:18, 17.05, 2022

У Коломийську ЦРЛ приїжджали фахівці Інституту серця МОЗ України. Вони провели обстеження місцевих пацієнтів. А також поділилися передовим досвідом кардіохірургії.

На що хворі можуть розраховувати у столичній клініці та як оцінив рівень коломийських кардіологів керівник установи Борис Тодуров, дізналася НТК.

Борис Тодуров – лікар-практик. Щодня проводить до 5 операцій на серці, за рік – понад 600. В Інституті серця щороку роблять понад 6 тисяч операцій. Керівник інституту зазначив, що у пацієнтів з Прикарпаття є можливість після виїзного обстеження і консультацій у спеціалістів Інституту серця потрапити на профільну операцію до Києва.

Борис Тодуров повідомив, що рішення виїжджати на обстеження в регіони прийняли після того, як війна зруйнувала всю попередню логістику, коли пацієнтів приймали в столиці.

Лікарі з Інституту серця працюють в регіонах на власній апаратурі, що її привозять зі собою: оглядають хворих, уточнюють діагнози і, якщо немає можливості провести потрібне оперативне втручання на місці, запрошують до Києва.

КУРС писав, що Борис Тодуров з командою працювали у Франківську – проконсультували понад пів сотні хворих дорослих і дітей

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: