fbpx

Пережити кількаразову смерть: в ОКЛ медсестри вчилися реанімації

Здоров'я 15:49, 16.07, 2021

В умовах симуляційного навчання помирає пацієнт – інструктори пояснюють важливість відпрацювання алгоритму реанімаційних заходів на манекені. Упродовж двох днів на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні медсестери відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги проходили симуляційне навчання.

Пережити кількаразову смерть: в ОКЛ медсестри вчилися реанімації 1

У рамках пілотного проєкту з поліпшення системи охорони здоров’я, що реалізовує Міністерство охорони здоров’я у співпраці з партнерськими організаціями, учасники семінару розглядали сценарії раптової зупинки кровообігу, дефібриляційні та недифрібіляційні ритми.

«В екстреній ситуації важлива кожна секунда. Тому необхідно вміти працювати в команді і володіти універсальним алгоритмом реанімаційних заходів, – говорить інструктор європейської ради реанімації Юрій Денисюк. – Важливо формувати свою м’язеву пам’ять і відпрацьовувати необхідні навики. Нехай лікар переживе кількаразову смерть манекена, але це допоможе йому уникнути помилки і правильно здійснити реанімаційні заходи в реальній практиці».

Пережити кількаразову смерть: в ОКЛ медсестри вчилися реанімації 2

Інструктор Денисюк акцентує на тому, що в критичній ситуації не слід підйматися до рівня своїх очікувань, а варто б опускатись до рівня натренованих навичок.

Вже за кілька днів з таким навчальним візитом команда інструкторів вирушить в інші обласні центри, а невдовзі подібне навчання організують також для лікарів Обласної клінічної лікарні.

Пережити кількаразову смерть: в ОКЛ медсестри вчилися реанімації 3

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: