fbpx

Прикарпатським освітянам нагадують про обов’язкові медогляди

Здоров'я 14:57, 22.08, 2022

Івано-Франківщина готується до нового навчального року. Поряд з організацією освітнього процесу в умовах воєнного стану важливою є і санітарно-епідеміологічна безпека учнів.

Цього року в більшості закладів освіти обов’язкові профілактичні медичні огляди проводяться організовано – керівники закладів освіти уклали угоди з відокремленими структурними підрозділами Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України на проведення обстеження своїх працівників на місцях, що дає можливість зекономити час і гарантовано охопити обстеженнями всіх працівників закладу.

У пресслужбі Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України нагадують, що медична лабораторія ІФОЦКПХ МОЗУ єдина в області акредитована на відповідність вимогам Європейського стандарту в сфері бактеріологічних, імунохімічних, молекулярно-біологічних досліджень біологічного матеріалу людини. Також Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність лабораторії та видало атестат про акредитацію.

“Акцентуємо увагу керівників закладів освіти, які ще не організували медичний огляд працівників, що відповідальність за організацію і своєчасне проходження працівниками обов’язкових медичних оглядів і допущення їх до роботи без наявності необхідного медичного висновку несуть керівники підприємств, установ, організацій та уповноважені ними особи”, – зазначається в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: