fbpx

ПриватБанк передав обласній інфекційній апарат ШВЛ за 1,7 млн грн

Здоров'я 12:47, 16.04, 2020

ПриватБанк в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» підсилив Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню сучасним апаратом ШВЛ HAMILTON-C3 PRO.

Варість апарата – 1,7 млн грн. Медична техніка придбана згідно з табелем обладнання, рекомендованого МОЗ для боротьби з COVID-19.

Це найкращий апарат ШВЛ експертного класу, що має автоматичну систему вентиляції, враховує фізіологічні показники пацієнта та задані лікарями цілі. Апарат може застосовуватись в лікуванні дорослих, дітей та малюків, має інструмент для захисту легенів Protective Ventilation Tool (P/V Tool Pro), що дозволяє оцінювати їх стан, забезпечує просте та багаторазове маневрування рекрутмента.

«Апарат ШВЛ, який сьогодні отримала Івано-Франківська лікарня, – це високоточне медичне обладнання, це завтрашній день за передовими технологіями та можливостями допомоги пацієнтам, – говорить директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко. – Ініціатива ПриватБанку з допомоги українським лікарням реалізується в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу». Ми в постійному контакті з лікарями та профільними спеціалістами, радимось, спілкуємось і розуміємо, що саме на поточний момент є найважливішим для конкретного медичного закладу».

Для придбання апаратів ШВЛ та іншого необхідного обладнання для українських лікарень в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» ПриватБанк виділив 1 млн євро, платіжна система Mastercard – 3 млн грн, клієнти банку усього за два тижні перерахували понад 2 млн грн і щодня долучаються своїми внесками.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: