fbpx

У Чукалівці і Колодіївці ЦНАПи закрили на карантин

Здоров'я 16:23, 26.02, 2021

 З 26 лютого до 11 березня підрозділи Івано-Франківського ЦНАПу у селах Чукалівка та Колодіївка закрито на карантин у зв’язку із  виявленням коронавірусного захворювання COVID-19 у працівників ЦНАПу.

Про відновлення роботи з прийому громадян обіцяють повідомити додатково.

Центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська та інші підрозділи працюватимуть за зміненим графіком роботи.

З метою недопущення розповсюдження захворювання на COVID-19 посилено заходи карантинних обмежень при прийомі громадян у Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська, зокрема:

  • Заборонено одночасне перебування у приміщенні Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах більше як 10 осіб, які зобов’язані бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор та рукавиці).
  • На час дії карантинних обмежень пріоритет в обслуговуванні  надаватиметься мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади.
  • Обов’язкове проведення температурного скринінгу при вході в приміщення Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.
  • Призупинено надання адміністративних послуг за допомогою сервісу «Мобільний адміністратор».
  • Призупинено особистий прийом громадян керівниками структурних підрозділів Івано-Франківської міської ради в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська, затверджений розпорядженням міського голови №87-р від 23.02.2021 року.
  • Призупинено консультації представниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: