fbpx

У ЦМКЛ назвали 7 захворювань, після яких показаний реабілітаційний масаж

Здоров'я 14:37, 09.02, 2022

Медики відділення відновної медицини та реабілітації Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні нагадали, що при бронхіті та пневмонії на виході з хвороби показаний реабілітаційний масаж.

Також медики назвали ще шість хвороб, після яких реабілітаційний масаж значно пришвидшує повне одужання.

Реабілітаційний масаж – це дієвий спосіб відновлення людського організму після інсультів, травм хребта, травматичного ураження верхніх та нижніх кінцівок, пульмонологічних та кардіологічних захворювань.

“Індивідуально для кожного пацієнта ми розробляємо курс реабілітаційного масажу та комплекс гімнастичних вправ, які ефективно відновлюють організм після травм та перенесених захворювань”, – зазначають медики.

Показання до проведення реабілітаційного масажу:

– при вадах зору: комплекс включає масаж комірцевої зони, гімнастику очей, вправи (45-60 хв.);

– після ГПМК (інсульту): при гіпотонії м’язів проводиться тонізуючий масаж, при гіпертонусі (спастиці) – розслабляючий, глибокий міофасціальний масаж, розробка уражених кінцівок (45-60 хв.);

– при переломах кісток: протягом 35-45 хв. спеціаліст масажує та розробляє травмовану кінцівку;

– при захворюванні суглобів: сеанс складається з масажу та вправ для ураженого суглоба (25-30 хв.);

– при остеохондрозі: відновлення після хвороби передбачає масаж ураженої ділянки та виконання спеціально розроблених вправ (45-50 хв.);

– при бронхіті та пневмонії: під час сеансу проводить масаж комірцевої зони, спини, бічних ділянок грудної клітки та виконуються дренажні вправи (35 хв.);

– при захворюваннях травної системи: реабілітація передбачає масаж живота та виконання дихальних вправ (20-25 хв.).

Лікувальний масаж – характеризується дієвим знеболювальниим ефектом. В результаті нескладних маніпуляцій поліпшується відтік крові і лімфи до тканин і хребта, знімаються м’язові спазми, а процес одужання пришвидшується. Тривалість одного сеансу: 15-40 хв.

Загальний масаж – допомагає зняти стрес, напруження, усуває біль в спині та інших частинах тіла, розслабляє і відновлює м’язи після фізичного навантаження, наповнює силою та енергією. Тривалість одного сеансу: 60-90 хв.

Спортивний масаж – застосовується для підвищення витривалості та покращення фізичної форми спортсменів. Тривалість одного сеансу: 15-40 хв.

Відділення відновної медицини та реабілітації ЦМКЛ: +380342525991

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: