fbpx

У Франківську, Косові та Коломиї безкоштовно видаватимуть інвалідні візки, милиці, ходунці

Здоров'я 19:16, 17.05, 2023

У чотирьох лікарнях Прикарпаття людям із фізичними вадами можна буде безоплатно отримати засоби для покращення мобільності та самообслуговування.

Розпочав роботу Хаб асистивних технологій, який у Львові відкрила міжнародна організація Momentum Wheels for Humanity завдяки підтримці міжнародної організації Christian Blind Mission та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). 

Хаб безкоштовно забезпечуватиме засобами для покращення мобільності та самообслуговування осіб, які їх потребують, у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській та Київській областях, а також у місті Київ.

Тут можна буде отримати інвалідні візкикрісла колісні, палиці, милиці, ходунки, протипролежневі подушки, а також різноманітні засоби для самообслуговування.  

Допоміжні засоби реабілітації розповсюджуватимуться у співпраці із закладами охорони здоров’я, які є партнерами Momentum Wheels for Humanity:

  • Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської міської ради»,
  • Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради,
  • Комунальне некомерційне підприємство «Косівська центральна районна лікарня» Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області,
  • Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради». 

Для того, щоб отримати допоміжний засіб реабілітації в Хабі асистивних технологій, слід звернутись із запитом до мультидисциплінарної команди закладу охорони здоров’я. Після цього заклад охорони здоров’я формує заявку на спеціально створеному порталі, і після опрацювання даних мобільна команда Хабу готує та передає асистивний засіб.

Особливістю Хабу є те, що тут можна не лише безкоштовно отримати потрібний засіб, його допоможуть налаштувати, а також навчать користуватися.               

Загалом, за спільної підтримки партнерів до кінця 2024 року Хаб асистивних технологій безкоштовно надасть 2500 допоміжних засобів реабілітації щонайменше 2200 особам.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: