fbpx

У Франківську люди з інвалідністю шитимуть маски вищої категорії захисту

Здоров'я 07:35, 24.03, 2020

До восьми тисяч медичних масок за день шиють в Івано-Франківську люди з інвалідністю на учбово-виробничому підприємстві Українського товариства глухих. Про це розповів його директор Ігор Остяк.

За його словами, всього на підприємстві – 65 працівників, проте через карантин зараз працює 30. Передусім масками та іншими засобами захисту забезпечують лікарні, інформує UA: Карпати.

“Враховуючи те, що сьогодні в Україні панує така інфекційна хвороба, на прохання головного лікаря інфекційної лікарні в першу чергу почали випускати санбонові маски, противірусні комбінезони, халати, бахіли, нарукавники. На сьогодні ми випускаємо маски і забезпечуємо ними бюджетні організації міста та області”, – каже Ігор Остяк.

Також він зазначив, що, окрім звичайних масок, на підприємстві планують виготовляти маски вищої категорії захисту – з клапанами. Наразі шукають постачальників клапанів.

Для населення підприємство виготовляє 3-6-шарові маски, для лікарень – від шести до восьмишарових.

У Франківську люди з інвалідністю шитимуть маски вищої категорії захисту

До восьми тисяч медичних масок за день шиють в Івано-Франківську люди з інвалідністю на учбово-виробничому підприємстві Українського товариства глухих.#накарантині

Опубліковано Суспільне Карпати Понеділок, 23 березня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: