fbpx

У Франківський госпіс передали паліативну допомогу з Німеччини

Здоров'я 16:41, 09.04, 2022

Об’єднання Госпісної та Паліативної допомоги Німеччини надіслало адресну допомогу в Івано-Франківський обласний госпіс.

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

“В умовах воєнного стану важче функціонувати й лікувальним закладам, – каже директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко, – тому іноземні колеги раз за разом надсилають вантажі з харчами, медикаментами, засобами гігієни та навіть медичним обладнанням Таку допомогу ми отримали й для Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги з Німеччини від Людгера Прінца, керівника Йоганнес-госпісу, та Андреаса Штелі, голови Академії з паліативної допомоги при Йоганнес-госпісі у місті Мюнстер».

У Франківський госпіс передали паліативну допомогу з Німеччини 1

Як розповіла очільниця обласного госпісу Ірина Слугоцька, це вже не перша поставка гуманітарної допомоги від німецьких колег для їхнього закладу. Адже між госпісами Івано-Франківська та Мюнстера склалися хороші партнерські відносини ще з 2017 року.

Йоганес-госпіс неодноразово надавав та організовував транспортування в Україну функціональних ліжок в мирний час і продовжує допомагати й під час війни з російським агресором. Цього разу Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги отримав не тільки функціональні ліжка, а й рол-матраци, постільні комплекти, перев’язувальні матеріали, памперси для дітей та дорослих, інфузомат, монітори для пацієнтів, продукти харчування та багато іншого.

У Франківський госпіс передали паліативну допомогу з Німеччини 2

Кошти для цієї допомоги оперативно збирало і Об’єднання Госпісної та Паліативної допомоги у Німеччині.

Окрім гуманітарної допомоги, партнерство включає й кілька освітніх проєктів, передбачених на навчання з паліативної допомоги та обмін сестринським персоналом між Мюнстером та Івано-Франківськом.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: