fbpx

У Калуській громаді планують створити Центр життєстійкості

Здоров'я 17:56, 06.02, 2024

Йдеться про створення сучасного відкритого простору для надання соціально-психологічних послуг. Цю можливість обговорили сьогодні, 6 лютого, на зустрічі заступниці міського голови Наталії Кінаш, представників БФ «Карітас Івано-Франківськ», працівників сфери соціального захисту, повідомили у Калуській міській раді.

Наталія Кінаш наголосила, що комплексна підтримка ментального здоров’я зараз є пріоритетною, і надалі її актуальність тільки зростатиме. Тож громада зацікавлена у впровадженні сучасних методів широкої соціально-психологічної допомоги.

Попередньо планують виділити для центру одне з приміщень у будівлі Калуської міської лікарні. Заступниця директора благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ” Наталія Козакевич зазначає, що для облаштування приміщення є можливість додатково залучити кошти Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Калуські активісти фонду “Карітас” мають досвід і потенціал для належного проведення заходів із соціально-психологічної реабілітації людей, які перебувають у кризових умовах.

Перші кроки зі створення центрів уже зробили, зокрема, Лисецька і Бурштинська громади на Прикарпатті. Якщо Калуська громада отримає усі погодження, то вже навесні робота зі створення центру може перейти у практичну площину.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: