fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • «Заходи профілактики та лікування серцево-судинних захворювань мають бути пріоритетними у фінансуванні», – Олег Атаманюк

«Заходи профілактики та лікування серцево-судинних захворювань мають бути пріоритетними у фінансуванні», – Олег Атаманюк

Здоров'я 12:58, 21.05, 2020
НА ФОТО: Олег Атаманюк

Серцево-судинні захворювання посідають перше місце у структурі смертності як в Україні, так і загалом у світі. З програми «Здоров’я населення Прикарпаття» на заходи для запобігання та лікування серцево-судинних захворювань виділили 800 тис. грн.

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ», кандидат медичних наук, лікар-хірург Олег Атаманюк вважає, що цих коштів недостатньо.

Під час засідання комісії з питань охорони здоров’я він заявив:

«Від нового року серцево-судинні захворювання стали причиною смерті 64 тисяч українців. Витрати на лікування цієї категорї хворих не під силу для пересічних українців. До прикладу, на проведення тромболізису у пацієнтів з інсультом потрібно як мінімум 25-30 тис. грн. Тому люди часто позбавлені можливості отримати якісну допомогу».

Олег Атаманюк звернувся до Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА:

«Зверніть на це увагу, коли формуєте програму фінансування. Звичайно, що закупівля кардіостимуляторів – це дуже важливо. Але хочеться, щоб наша область мала хоча б невеликий резерв, допоки повноцінно не запрацює медична реформа, для надання повного об’єму допомоги для хворих не тільки з порушенням серцевого ритму, але і для тих, які мають інсульт чи NSTEMI інфаркт».

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: