fbpx

Запустили додаток дерматологічної допомоги для військових

Здоров'я 15:26, 26.07, 2023

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток «Derm Guard». У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу. 

Додаток дозволяє надавати дистанційні консультації, повідомили в МОЗ.

Через умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується.

Тому дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток «Derm Guard». У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

Військовим достатньо зайти на сайт, заповнити коротку форму, додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки й натиснути кнопку «Відправити». Протягом 12-24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

“До надання допомоги військовослужбовцю можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено. Це, своєю чергою, позитивно вплине на процес лікування безпосередньо в зоні бойових дій”, – інформують у МОЗ.

Ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від «Derm Guard».

Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому всі послуги надаватимуться безоплатно.

Наразі представники «Derm Guard» закінчують комплектування так званого подологічного кіту – набору лікарських препаратів для лікування та профілактики захворювань ніг.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: