fbpx

Бренд Chernikova у Франківську запрошує переселенців до співпраці

Стиль життя 17:22, 21.03, 2022

Відомий івано-франківський бренд етноодягу Chernikova продовжує працювати – допомагає захисникам і розвивається.

Як ведеться команді у воєнний час, розповіла у мережі “Фейсбук” заснованиця бренду, модельєрка Люба Чернікова.

“Я та 95% команди в Івано-Франківську. У нас все відносно добре. У мене вдома постійно хтось живе. У мого оточення – теж. Дякую своїм жінкам, що ми разом від початку агресивного вторгнення росії в Україну, разом забувались у праці. Ми безкоштовно відшиваємо на потребу армії: розгрузки, спальники, аптечки, труси, ковдри, фліски, балаклави. Якщо комусь треба – звертайтесь. Нам привозять крій та взірець або матеріали та взірець. Ми любим це робити, бо відчуваємо свій вклад в оборону”, – пише вона.

Окрім допомоги захисникам, бренд продовжує власний розвиток.

“Ми прийняли на своєму виробництві бренд переселенець. Може, зробим спільну серію. Хто зараз у Івано-Франківську новенький – приходіть знайомитись та єднатись. Може, ми можемо бути одне одному корисні. Швеї, конструктори, кравці, смм, маркетинг, менеджери з продажу, художники, графічні дизайнери”, – окреслила напрям Люба Чернікова.

Бренд Chernikova у Франківську запрошує переселенців до співпраці 1
Екскурсія у бренд-румі

Бренд продовжує свою основну діяльність.

“Ми приймаємо замовлення та продаємо наші речі. Доставка працює всюди, окрім країни окупанта. Українське – дуже в тренді. Замовляйте нашу продукцію – це зараз дуже модно. Також працює наша крамниця у Фортечна галерея “Бастіон”. Я там проводжу екскурсію для гостей міста”, – розказала модельєрка.

Також Люба Чернікова поділилася особистим.

“Мені немає куди їхати, я сподіваюсь на скору перемогу і готова вкладати себе у відбудову нашої України. І як би мені несамовито не боліло за те, що є зараз, – я почуваю, що мені пощастило народитися саме на цій землі, подружитись з вами, бути причетною саме до цього ремесла. Україна – місце сили. Дякую Збройним Силам України як звідси до сонця і назад тричі і ще трошки. Дякую країнам, що допомагаєте нам! Пробачте, шо пропала. Я не могла добрати слів. Треба якось повертатись до життя і налаштовуватись на ще більшу роботу”, – налаштована модельєрка.

Бренд Chernikova у Франківську запрошує переселенців до співпраці 5
У майстерні

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: