fbpx

ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР про походження пломбіру

Стиль життя 17:43, 09.06, 2023

Отак собі повисів ЧЕСНИЙ, потім ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР. Не залишив байдужим багатьох. Бо такою є сама сутність ЧЕСНОГО ПЛОМБІРУ. Ви просто не можете бути байдужим до нього.

Але часто були дискусії про слово “пломбір”. Хтось запевняв, що коріння дуже довге, хтось стверджував, що це радянщина. Як воно насправді? Розберемось. Чесно!

Чесний пломбір люблять дорослі і діти

Перенесімось на кілька століть назад, коли морозиво було лише мрією любителів поласувати солоденьким. Все почалось з пломбіру. Його коріння сягає аж до XVII століття, коли французькі кулінари вперше почали виготовляти морозиво на основі вершків, цукру та яєць. Цей тип морозива став основою для сучасного пломбіру, який згодом розповсюдився по всьому світу.

Справжній прорив у розвитку пломбіру стався у XIX столітті, коли він завоював серця шляхетності й став все частіше зʼявлятися на дворянських столах. Це був час експериментів з рецептами, коли кожен кулінар намагався знайти своє унікальне поєднання смаків, щоб здивувати гостей.

Секретом успіху пломбіру виявилась його текстура та натуральний смак збитих вершків високої жирності. 

А вже у XX столітті пломбір став доступним широкому загалу і почав з’являтися на полицях магазинів у різних країнах. Його смак і неповторна текстура продовжували збирати відгуки задоволених гурманів.

Чесний пломбір - натуральні складники і неперевершений смак

Тепер, коли ми знаємо історію пломбіру, ми точно знаємо, яким він має бути. Використовуючи натуральні інгредієнти, ми створили ЧЕСНИЙ пломбір.

ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР – це морозиво, в якому все чесно! Всі його складники чесно вказані на лицьовій стороні упаковки. А смаки? О, вони просто неперевершені! Класичний пломбір, з шоколадним шоколадом, з арахісом та медом, з соленою карамеллю, зі смородиною – і кожен приємно здивує ваші смакові рецептори! 

Чесний пломіб виготовляє компанія ВАМ в Івано-Франківську

Знайомство з історією пломбіру та його чесним корінням навіяло висновок про те, що справжні цінності завжди витримують випробування часом. На прикладі ЧЕСНОГО пломбіру від ВАМ ми бачимо, як можна повернутись до вічних цінностей та створити щось справді особливе.

Як ВАМ чесний пломбір

Залишайтеся чесними, смакуйте життя і не забувайте ділитися своїми радощами з близькими! А ЧЕСНИЙ пломбір стане вашим солодким супутником.
А ось як Чесний пломбір пригощав всіх чесних))

різні смаки морозива від ВАМ Чесний пломбір

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: