fbpx

Карпати, походи, Гуцулія: що подивитися на вихідних

Стиль життя 16:10, 21.11, 2020

Карпати – це магніт, сильніший за будь-які карантинні обмеження. КУРС пропонує добірку відеоінтерв’ю з гірськими ґідами, які відкривають красу і глибину Карпат та Глибокої Гуцулії, допомагають зрозуміти культуру і стиль життя горян і просто краще підготуватися до вашої наступної подорожі.

Про наші любі гори, Гуцульщину, відпочинок і походи КУРС говорив у програмах #ЙОd з гідами Мирославом Мельничуком, Богданом Фаштригою та рятувальником Василем Фіцаком.

Мирослав Мельничук – фаховий філософ і гірський гід. Серед шанувальників пішохідного гірського туризму відомий як Карпатський волоцюга. Мирослав – автор багатьох унікальних маршрутів, невтомний дослідник Карпат, побуту і культури горян.

Богдан Фаштрига – гід, мандрівник, співзасновник «Fun Karpaty Travelers Company». Він не народився горянином, але став ним.

«Коли мені було 13, я зламав ногу і провів три місяці вдома. Тоді в мене було багато часу подумати, і істина, яку я прийняв, була простою: свобода – найбільша цінність, мобільність – найкраща її складова. З того часу я відвідав усі європейські гірські системи, піднявся на найвищі і найскладніші точки деяких з них, побував на одній з найвищих трекінгових вершин світу майже на шести з половиною тисячах метрів над рівнем моря – і закохувався в гори все глибше та усвідомленіше кожного разу», – каже Богдан.

Василь Фіцак – відомий прикарпатський гірський рятувальник, керівник Чорногірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван, голова громадської організації «Карпатські стежки», фотограф і дослідник природи та історії Карпат.

Читайте також:
– Гуцули і Глибока Гуцулія: короткий посібник для мешканців рівнин
Мольфарі, гадєрки та магія кіно: три музеї Верховини, які треба відвідати
Автографи і петрогліфи: чим знаменитий Писаний Камінь

Пропонуємо також долучатися до фейсбук-групи «Відкриваємо Прикарпаття: Путівник». Це група для тих, хто любить, знає або ще тільки планує відрити для себе Прикарпаття.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: