fbpx
 • Головна
 • Новини
 • Стиль життя
 • Кількість користувачів українських стрімінгових сервісів збільшується: одна з причин — можливість скористатися промокодом

Кількість користувачів українських стрімінгових сервісів збільшується: одна з причин — можливість скористатися промокодом

Стиль життя 12:09, 09.10, 2023

Телебачення та радіостанції поступово втрачають глядачів та слухачів, тому що ті віддають перевагу потоковому контенту. Стрімінгові сервіси забезпечують перегляд фільмів та спортивних поєдинків, прослуховування музики та тематичних подкастів.

На ринку присутні досить багато потокових сервісів. Це Netflix, Мегого, Sweet TV, Takflix, Volia TV, YouTube, Київстар ТБ, Vodafone TV та інші. До недавнього часу найбільше передплатників було у Netflix. Та ситуація змінюється. За словами експертів, упродовж 2023 року українські онлайн-кінотеатри та медіасервіси стають все більш популярними, кількість передплатників поступово збільшується. Щоправда, повернутися на довоєнний рівень поки що не вдалося. 

Промокоди та безплатний доступ до контенту 

Розширенню аудиторії українських стрімінгових сервісів сприяють цікаві та вигідні пропозиції. Наприклад, торік Megogo, Sweet.tv, Vodafone TV, Київстар ТБ зробили для українців безплатний доступ до значної кількості вітчизняних телеканалів та перегляду серіалів і фільмів.

Зростання популярності медіасервісів відбувається також завдяки промокодам, адже їх застосування забезпечує значну економію коштів. 

Принагідно зазначимо, що, активувавши бонус код deshevshe.net.ua, можна заощадити на придбанні найрізноманітніших товарів. Стосовно знижок на доступ до потокового контенту, то, наприклад, промокоди Мегого дають такі вигоди:

 • 14 днів доступу до фільмів та серіалів за тарифом «Оптимальний» за 1 грн;
 • 30% знижки на місячну передплату для нових клієнтів;
 • 15 днів безплатного перегляду фільмів за тарифом «Кіно+».

Не менш цікаві пропозиції є також у оператора Sweet.tv та інших сервісів.

Акційні пропозиції медіасервісів

Кількість користувачів збільшується також завдяки іншим пропозиціям операторів. Так, приміром, є пробна підписка з можливістю переглядати передачі упродовж 7-30 днів безплатно. Проте слід пам’ятати, активація безплатного режиму перегляду зазвичай відбувається після введення даних банківської картки. Коли пробний період закінчиться, передплата буде автоматично продовжена, а з картки буде знята сума відповідно до вибраного тарифного плану.   

Серед вигідних пропозицій стрімінгових сервісів експерти також називають акційні знижки на передплату. Скажімо, в Sweet.tv передплата за тарифом S з доступом до 167 каналів та 3 тис. фільмів коштує 99 грн на місяць. 

Різноманітний контент

Значний вплив на зростання кількості користувачів має якість та розмаїття контенту. Передплатникам відкривається доступ до:

 • інформаційних національних та регіональних каналів;, 
 • пізнавальних, музичних та спортивних телеканалів;
 • бібліотеки фільмів та серіалів, у тому числі українських;
 • мультфільмів та аудіоказок для дітей.

Платформи мають мобільні застосунки, тому кіно можна дивитися на смартфонах або транслювати контент на  плазмові телевізори, які підтримують функцію Chromecast. 

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: