fbpx

Місто найкращих сусідів: БК Вертикаль об‘єднала франківців на «Вертикальній кухні». ВІДЕО

Стиль життя 14:22, 19.07, 2023

На карті України є багато міст і одне — місто найкращих сусідів. Мова саме про Івано-Франківськ — чарівне місто з великою історією, красивою архітектурою і, звісно, щирими та позитивними мешканцями!

Саме найкращим сусідам присвячений спецпроєкт БК Вертикаль «Вертикальна кухня», ведучою якого стала івано-франківська food-блогерка Оксана Крецул, яка водночас є власницею квартири від БК Вертикаль.

Проєкт обʼєднує місцеві компанії та бізнеси, щоб поговорити про улюблений Івано-Франківськ та його мешканців, а також розкрити секрети смачних рецептів для найкращих сусідів.

«Івано-Франківськ — справді особливе місто, яке закохує у себе багатьох. Тут є усе для щасливого життя та відпочинку: красива архітектура, багато скверів і парків, велике міське озеро та річки, багато просторів для відпочинку та дозвілля. І при цьому місто креативне, постійно розвивається і об‘єднує людей навколо різноманітних ідей, тут завжди цікаво. Саме тому Івано-Франківськ обирають для життя багато людей, в тому числі і з інших міст України. Саме мешканці є серцем нашого міста, вони формують його, об‘єднуються і творять найкомфортніше місто для життя. Іванофранківці — щирі, відкриті, дружні, позитивні. Наші клієнти розповідають, що у житлових комплексах БК Вертикаль сусіди часто стають друзями, а ми погоджуємося: Івано-Франківськ — це місто найкращих сусідів!» — коментує директорка БК Вертикаль Ірина Орловська.

Для Бізнес Асоціації Івано-Франківська на “Вертикальній кухні” готували київський торт за особливим рецептом. Чому саме цей десерт? Бо виконавчий директор БАІФ Едуард Веліканов переїхав в Івано-Франківськ зі столиці. І тепер обʼєднує тут власників бізнесу, щоб разом ставати сильнішими та допомагати ЗСУ.

Бізнес Асоціація Івано-Франківська — це об’єднання власників та топменеджерів місцевого бізнесу. Це дружнє коло, яке єднається задля сприяння підприємницькій діяльності та розвитку бізнес-середовища міста.

«Теперішній час — це час, у якому є багато викликів для бізнесу. Але я вірю, що ми з командою спроможні зробити все заради розвитку міста та громади», — каже Едуард Веліканов.

Більше про кухню місцевого бізнесу з накращими сусідами — дивіться у відео!

БК Вертикаль також відзняла випуски «Вертикальної кухні» з агенцією нерухомості Domolux, будівельною компанією Socium developer, житловою компанією Alliance. Усі випуски дивіться на youtube-каналі БК Вертикаль!

Стежте за новинами БК Вертикаль:

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: