fbpx

Понад 70 волонтерів AIESEC з Франківська поїдуть на стажування за кордон

Стиль життя 10:52, 05.01, 2020
НА ФОТО: AIESEC в Івано-Франківську організував Фестиваль культур

У Франківську за рік роботи відзвітувала міжнародна молодіжна організація AIESEC.

15 соціальних проєктів минулоріч реалізувала організація “AIESEC” у Івано-Франківську, інформує ТРК Карпати. Загалом організація представлена у 16 містах України та 126 країнах світу. 

“Деякі проєкти – це, наприклад, курси англійської, які волонтери проводять у Франківську для дітей. Щодо виїзних проєктів, то ми за цей рік відправили близько 60 людей на стажування в різні країни світу”, – розповіла представниця міжнародної молодіжної організації “AIESEC” Катерина Пилипович.

Олеся Луканюк в організації півтора року. За цей час пройшла шлях від учасника до віцепрезидента.

“Я й сама з друзями була цього літа на стажуванні, тому можу його радити не тільки як представник організації (людина, яка відповідальна за цей напрямок), але й як споживач. Цього року плануємо відправити 77 людей. Минулоріч було приблизно десять країн, куди їздили наші волонтери – це Туреччина, Італія, Польща, Угорщина і навіть Туніс”, – каже віцепрезидент з вихідних волонтерських стажувань у “AIESEC” Олеся Луканюк.

КУРС писав, що у липні минулого року міжнародна молодіжна організація “AIESEC” в Івано-Франківську, організувала фестиваль культур.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: