fbpx

Поради фрілансерам, які допоможуть стати продуктивнішими

Стиль життя 13:35, 24.11, 2022

Фріланс дарує свободу майстрам самим обирати графік. Але в цьому криється проблема тайм-менеджменту, який повинен бути на висоті. Інакше з’явиться ризик невчасно здати роботу або й підвести замовника. Ключ до розв’язання цієї проблеми – вміння самоорганізуватися, особливо в умовах мультизадачності.

поради фрілансерам

Як ефективно організувати роботу у форматі фрілансу

Головне – розробити мінімальний графік та дотримуватися його. В цьому допоможе ноутбук, а саме спеціальні застосунки. Календар, електронний щоденник чи інші онлайн-сервіси допоможуть розраховувати свій час. Наприклад, маючи можливість грати онлайн на сайті karusel2019.com, можна задати конкретний час, який відводиться на відпочинок. Опісля знову зайнятися справами та не відволікатися.

Проте можна використовувати папір і ручку. Так можна не тільки записувати графік та плани, але займатись конструюванням ідей. Плюс такого формату – блокнот завжди під рукою. Людина може завжди подивитись на свій розпорядок, адже не потрібно запускати ПК чи ноутбук.

Розробляти план важливо для того, щоб фрілансер дотримувався режиму. Потрібно лягати спати вчасно та дотримуватися графіка, не перевантажувати себе. Тоді робота буде виконана вчасно, а відсутність сну та виснаження не нашкодять здоров’ю.

Декілька інших порад, які не будуть зайвими фрілансерам

Звичайно, в будь-якій роботі існують нюанси і формат фрілансу не виняток. Тому ось ще декілька порад, які допоможуть ефективно справлятися з роботою.

  • Не треба брати на себе занадто багато. Варто завжди оцінювати робоче навантаження. Краще взяти менше, але зробити краще, ніж намагатись встигнути і вийти за дедлайн.
  • Не рекомендується їсти за комп’ютером. Потрібно розслаблятися та відпочивати від екрана, тому перерва у вигляді перекусу на кухні не стане зайвою.
  • Намагатися встановити вдома швидкісний інтернет. Бути завжди на зв’язку важливо, якщо працюєш у віддаленому форматі.
  • Навчитися відмовляти та цінувати свій час.  Це важливий скіл, який допоможе не братися за надто дешеву роботу, час якої можна витратити на більш вигідний проєкт.

Також експерти рекомендують створювати власний імідж. Ведення соціальних мереж, сайту, де потенційний замовник може оглянути портфоліо чи зробити замовлення. Все це потенційно може привести до більшої кількості роботи.

прості поради фрілансерам

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: