fbpx

Шарми від Пандори: значення та основні тематики прикрас

Стиль життя 15:12, 20.08, 2021

Які тематичні групи вважаються ключовими при виготовленні намистин Пандора? На що звернути увагу, обираючи прикрасу для себе чи як подарунок рідним і близьким?

Намистини від компанії Pandora ще називають шармами. Ці унікальні вироби вперше побачили світ у 1976 році, але широку популярність здобули вже у 2002 році. До того часу автори прикрас, ювелір Свен Нільсен та його донька, уже встигли суттєво розширити колекцію виробів. Якщо починалося усе з намистин зі срібла, то згодом асортимент поповнили варіанти із золота та скла. Тому на сьогодні можна без проблем купити шарми з усіх цих матеріалів. Але для тих, хто ще не знайомий з особливостями прикрас Пандора, варто спочатку дізнатися, у яких тематиках представлені намистини.

Шарми від Пандори: значення та основні тематики прикрас 1

Шарми Пандора: основні тематичні групи й мотиви

За допомогою поєднання різних шармів можна створити браслети, котрі нестимуть той чи інший сенс, відомий виключно їх власниці. Також можна відразу придбати готові прикраси, де ювеліри й дизайнери уже поєднали різні варіанти намистинок у композиції, наповненій глибоким сенсом.

Якщо ж говорити про тематичне спрямування прикрас у цілому, то ключовими групами серед них вважають наступні:

  • Дім та сім’я.

Ці шарми мають чималий попит, адже у їхньому дизайні можна побачити мотиви, пов’язані із загальнолюдськими цінностями. Такі прикраси — можливість підкреслити свої життєві пріоритети, пов’язані з родиною. А ще ці шарми стануть гарною ідеєю презенту для рідних і близьких людей. Прикладами подібних шармів стануть варіанти під назвами «Переплетені сестринські серця», «Мама», «Колиска».

  • Дружба.

Для тих, хто бачить дружні відносини поміж вагомих для себе людських цінностей та бажає це підкреслити у своєму образі, знайдеться чудовий варіант з відповідним вибором прикрас. Шарм під назвою «Дружба назавжди» буде гарним варіантом. А намистина «Найкращій подрузі» стане хорошою ідеєю для подарунка.

  • Кохання.

В асортименті намистин Пандора велика увага приділена темі романтичних взаємин. Прикладами прикрас слугують варіанти «Корона», «Дерево любові», «Серця». Такі намистини — гарне придбання для тих, хто бачить любов та романтичні стосунки серед ключових мотивів свого життя. А ще — це просто хороший подарунок для коханих і близьких людей.

  • Природа та її дива.

Намистини, виконані у цій тематиці, вважаються дуже різноманітними. Для тих, хто любить споглядати зоряне небо, гарним варіантом можуть бути шарми під назвами «Галактика» чи «Зірка». А модниці, котрим подобаються мотиви рослинного світу, зможуть оцінити шарми «Квіткова фея» та «Мерехтливе листя». Одним словом, асортимент достатній для гарного вибору.

Вибір намистин Пандора не обмежується переліченими варіантами. Можна підібрати намистини, пов’язані з професіями й хобі, важливими датами та іншими мотивами.

Переваги шармів Пандори

Коли Свен Нільсен, який на той час був ще нікому не відомим ювеліром, створював першу намистину, він навіть не міг подумати про те, що його прикраси стануть знаними на увесь світ. А вже згодом вони стали цілим напрямком у ювелірному мистецтві. Однак такий успіх не є дивним, адже шарми Пандора мають багато переваг. Вони впізнавані, оригінальні, наповнені цікавими сенсами. Це вибір для тих, хто любить не лише естетичну привабливість прикрас, а й можливість з їх допомогою виразити значущі для себе речі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: