fbpx

Трускавець завжди у моді

Стиль життя 13:32, 15.03, 2021

Оздоровлення та зелений туризм

Краса Західної України приваблює щорічно сотні тисяч людей. Різноманітна природа Карпат, історичні пам’ятки, курорти, маса можливостей для оздоровлення роблять Львівську область та її здравниці привабливими для відвідування протягом цілого року. Найвідомішими центрами туризму і оздоровлення регіону є Львів, Моршин, Східниця та, звичайно, Трускавець.

Унікальна природа Львівщини надає можливість не тільки насолоджуватися численними центрами зеленого туризму, а й лікувати десятки захворювань і таким чином ґрунтовно поправити своє здоров’я. При цьому вашими головними помічниками тут будуть не ліки, а передусім:

  • чисте повітря;
  • мальовнича природа;
  • лікувальні грязі;
  • мінеральні води.

Трускавець завжди у моді 1

У санаторій, готель або віллу

Курорт Трускавець відомий передусім своєю лікувальною водою «Нафтуся» та санаторіями. Тут функціонує понад 30 лікувально-оздоровчих закладів, серед яких:

  • клінічні санаторії, що мають свою медичну базу;
  • невеликі СПА-готелі;
  • вілли, де також можна пройти деякі види процедур.

Вибір санаторіїв Трускавця дуже широкий, і кожен з них має свою спеціалізацію. Усі місця оздоровлення мають власні:

  • медичні центри;
  • їдальні;
  • спортзали.

При багатьох здравницях побудовано спортивні майданчики для ігрових видів спорту.

Перед поїздкою багато хто задається питанням: в якому санаторії Трускавця краще зупинитися, щоб відпочити і пройти курс лікування? Це залежить від багатьох умов і побажань, але найголовніше – варіантів для вибору є безліч, на будь-який гаманець. Причому число цих варіантів постійно збільшується, адже головний бальнеологічний курорт України розвивається і вдосконалюється.

Курортні комплекси Трускавця

Є всі підстави стверджувати, що такі великі курортні комплекси, як «Карпати», «Лісова Пісня», «Міротель» і «Ріксос» є візитною карткою курорту Трускавець. У першу чергу слід відзначити, що лікувальна база кожного з великих курортних комплексів знаходиться на найсучаснішому рівні.

Зараз також широким попитом користується відомий з радянських часів готель «Трускавець 365». Тут свого часу, перебуваючи на гастролях, жило чимало відомих особистостей і діячів культури. Зараз готель практично відреставрований і на весняний час пропонує тижневий пакет проживання з триразовим харчуванням на людину. Причому у готелі щодня організовують екскурсійні поїздки в різні куточки регіону, а вечорами можна відвідувати концерти та інші масові заходи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: