fbpx

Urban Space 100 підтримав 6 проєктів на суму 167 457 гривень

Стиль життя 11:47, 29.07, 2019

У другому кварталі 2019 року співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 вирішили надати фінансову підтримку 6 проєктам на загальну суму 167 457 грн.

Розповімо детальніше про підтримані проєкти:

Стерилізація потрібна

Сума ґранта — 7 700 грн 

Проєкт має на меті привернути увагу влади й змінити ставлення мешканців Івано-Франківська та сіл міської ради до стерилізації – як гуманного методу обмеження кількості тварин шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів. 
Ґрантова програма покриє витрати на друк та роздачу матеріалів.

IT-освітній проєкт

Сума ґранта — 43 060 грн
,
Тільки 6% тих, хто навчається використовуючи масові онлайн курси завершують їх успішно. Саме тому було вирішено об’єднати ці два методи навчання в одну інноваційну систему – освітній портал P2P.IF.UA.

Переваги платформи: формат рівний рівному, чіткі терміни, ефективна система зворотного зв’язку, поєднання онлайн і офлайн навчання, гнучкість сайту, постійний доступ до менторів. Пізніше ця платформа буде використана не тільки для отримання знань у сфері ІТ, але й для інших освітніх продуктів. Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на адміністрування проєкту, купівлю домену, налаштування освітнього порталу, транспортування й проживання тренерів.

“Якщо стається втрата”посібник для медичних працівників, перинатальних та неонатальних центрів по роботі з втратами

Сума ґранта — 24 000 грн
Організатори займаються впровадженням в Україні системи підтримки батьків, які втратили дітей до, під час або за короткий час після пологів. Планують проведення пілотного проєкту з впровадження системи роботи з втратами. Вагомим компонентом є підготовка посібника для медичного персоналу. Проєкт має на меті забезпечити таким посібником медичний персонал Івано-Франківського перинатального центру. 
Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на створення, дизайн і друк інформаційних матеріалів та адміністрування проєкту.

Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування

Сума ґранта — 33 500 грн

Проєкт розрахований на 9 місяців соціальної роботи з людьми з інвалідністю задля їх соціалізації й інтегрування у повноцінне суспільство. Проєкт вже був підтриманий Urban Space 100 минулого сезону, але організатори хочуть продовжувати свою діяльність і надалі. Кожного місяця організатори проводитимуть для людей з інвалідністю навчання, майстер-класи, психологічні тренінги, семінари й розважальні заходи задля соціалізації, підвищення кваліфікації та психологічної допомоги. 
Ґрантова програма покриє витрати на матеріали для майстер-класів, харчування, послуги дизайнера й фотографа.

Urban Space 100 підтримав 6 проєктів на суму 167 457 гривень 1

KidsDO

Сума ґранта — 21 697 грн

Проєкт KidsDO покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової ІТ освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Зараз команда Робоклубу працює над розробкою та адаптацією навчальної програми для дітей з порушеннями слуху. 
Впродовж трьох місяців діти віком 7-9 років відвідуватимуть інтегровані заняття, які складатимуться з робототехніки та візуального програмування. 
Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на розробку курсу, матеріали та навчання тренерів та адміністрування проєкту.

Галерея «Детектор»_Початок

Сума ґранта — 37 500 грн

Проєкт передбачає організацію двох виставок, серії подій про сучасне мистецтво та формування візуального інформаційно-навігаційного пакета. Дві виставки – це роботи франківських митців Ростислава Котерліна та Сергія Міщенка. 
Ґрантова програма покриє витрати на підготовку простору, організацію, навігаційну та промокампанію виставок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: