fbpx

Велосипедна стійка – зроби сам!

Стиль життя 10:56, 28.01, 2021

Підставки для велосипедів ідеально підходять не тільки в громадських приміщеннях, але і в житлових будинках. Кілька дерев’яних планок, кілька гвинтів та трохи ентузіазму достатньо, щоб створити власну, безпечну опору для двох коліс. Перевірте, як поетапно зробити підставку для велосипеда.

Все тепліша погода сприяє переходу з автомобіля на велосипед. Таким чином, сімейні поїздки набувають більш спортивно-оздоровчого характеру. У міському просторі легко знайти стійки, де можна поставити велосипед під час зупинки або огляду визначних пам’яток.

Проблема з’являється після повернення додому, де часто відсутній спеціальний простір для велосипеда. Велосипед іде або до гаража, або просто притуляють його до стіни. Швидко відклають велосипед убік, незважаючи на те, що він тримається на ніжці, він часто перевалюється, що може спричинити пошкодження його елементів.

Щоб забезпечити порядок і мінімізувати ризик пошкодити велосипед, встановіть спеціальну підставку в гаражі або вдома. Що вибрати? Ви знайдете металеву стійку для велосипедів (одиночну або для декількох транспортних засобів) у великих магазинах. Ви також можете створити свій власний дерев’яний прилад, який ідеально підходить під ваші індивідуальні потреби. Це завдання не представляє особливих труднощів. Як зробити велосипедну стійку?

Дерев’яна стійка для велосипедів – дизайн

Почніть роботу з ретельного планування зовнішнього вигляду для стійки. Це досить легке завдання, оскільки небагато підставок для велосипедів (одинарних або для більшої кількості транспортних засобів) мають складну конструкцію. Звичайно, ви можете створити складну конструкцію, наприклад, таку, яка дозволить підняти велосипед на певну висоту. Однак при використанні двоколісного щодня проста дерев’яна велосипедна стійка буде набагато практичнішою.

Ви можете створити таку дерев’яну велосипедну стійку, наприклад, з європіддону або дощок і планок. Перший спосіб найпростіший – він полягає лише в правильному розширенні зазорів між латами і фіксації кронштейнів. З підготовленої інструкції ви дізнаєтесь, як зробити підставку для велосипеда з планок. Дерев’яний каркас буде виготовлений з двох прямокутників (тильної сторони та основи опори), з’єднаних довшою стороною у формі літери «L». Перегородки будуть зроблені з коротких смуг, прикріплених до конструкції під кутом 45 градусів. Стійка створить враження складеної фігури з прямокутних трикутників.

Стійка для велосипедів – необхідні інструменти та матеріали

Тепер, коли ви знаєте, як виглядатиме стенд, пора братися за справу. Для початку підготуйте все, що потрібно для самостійної роботи. Які матеріали та інструменти будуть корисні? Для створення стійки ви будете використовувати:

  • дерев’яні планки,
  • гвинти і цвяхи,
  • захисне покриття для деревини Vidaron Primer,
  • захисне та декоративне покриття Vidaron,
  • пила по дереву,
  • дриль-викрутка,
  • наждачний папір,
  • олівець і мірна стрічка,
  • кисть,
  • регульований квадрат.

Стійка для велосипедів – створюємо дерев’яний каркас поетапно

Крок 1

Почніть роботу з вирізання дерев’яних планок відповідної довжини. Вам потрібні довші елементи для прямокутної рами та основи стенду і більш короткі елементи для “перегородок”, куди ви ставите колеса. Пристосуйте розміри до індивідуальних потреб. Пам’ятайте, що планки, що утворюють перегородки, потрібно вирізати під кутом 45 градусів (з обох сторін).

Розрізавши планки, натріть їх наждачним папером. Завдяки цьому ви згладите поверхню і видалите зайві елементи.

Крок 2

Після вирізання та шліфування всіх елементів настав час зібрати дерев’яну підставку для велосипедів. Спочатку з’єднайте між собою всі елементи рами і основи. Далі додайте перегородки.

Крок 3

Для захисту стійки від пошкоджень, спричинених, наприклад, мінливими погодними умовами, треба просочити її. Захисне та декоративне покриття Vidaron Impregnate можна використовувати для зміцнення та захисту деревини. Цей продукт зміцнює, захищає, прикрашає та просочує матеріал. Крім того, цей матеріал покращує красу дерева та робить його стійким до біокорозії.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: