fbpx

Види обручок і їх особливості

Стиль життя 09:14, 02.06, 2020

Золоті обручки – це класика весільних образів. В основному такі прикраси виготовляють із золота, рідше – зі срібла. Але на цьому все розмаїття не закінчується.

Зараз колечка випускають різними за дизайном, матеріалами, розмірами та іншими особливостями. Все залежить від традицій, в яких живуть молодята, а також від їх особистого бажання.

Якщо ви готуєтеся до весілля, золоті обручки в gold.ua — привід підібрати відповідні вироби. Великий каталог від різних виробників забезпечує асортимент на будь-який смак і будь-які потреби. А сам інтернет-магазин Gold.ua працює по всій Україні, висилаючи товари з каталогу в кожну точку країни.

Але перед покупкою визначимося з тим, за якими параметрами вибирають колечка, яких видів вони бувають.

Види кілець залежно від матеріалу

Ось характеристики, які враховують при покупці:

  • Вид металу. Найчастіше це золото, потім срібло, а рідше – платина. Останній метал дуже міцний і надійний, але коштує досить дорого, тому підходить не всім молодятам.
  • Колір. Ми не пов’язуємо його з матеріалом, тому що зараз золото роблять жовтим і сріблястим (білим), а срібло – сріблястим і жовтим. Дуже часто, не бачачи проби, складно визначити, який саме матеріал використаний в оздобленні – і все завдяки якісному покриттю. Це дуже зручно, тому що покупець вибирає обручку з урахуванням всіх тих ювелірних прикрас, які вже є в колекції.
  • Фактура. Класична обручка гладка, але вона буває граненою, рифленою, не глянцевою, а матовою – тут рішень теж багато, тому немає ніяких обмежень. Це характеристика на стику двох моментів: особливостей матеріалу і дизайну.

Зараз немає правил, які б визначали відповідний або невідповідний метал – все, що є в інтернет-магазинах, підходить молодятам, якщо їм це подобається.

Є й такий варіант: пара набуває два однакових кільця, але з різних матеріалів. Це теж допускається, тому що вироби все одно візуально схожі між собою. Таке рішення зручно, якщо чоловік хоче традиційне кільце з жовтого золота, а жінка носить багато срібла, тому їй потрібно білу золоту каблучку, яка не буде вибиватися на тлі інших прикрас.

Обручки, їх види і особливості

Особливості поєднання двох кілець між собою

Необов’язково купувати повністю однакові вироби, але різних розмірів. Домогтися сполучуваності двох ювелірних прикрас можна різними способами. Наприклад, дизайнери роблять кільця з вираженими, що не згладженими гранями і додатковою борозенкою, але при цьому у дружини на кільці кілька каменів, а у чоловіка – всього один.

Є цікаві обручки з золота, коли вироби продовжують один одного: на одному опукла фігурка, а на іншому розташована виїмка під неї – і тоді при з’єднанні елементи мовби об’єднуються, що дуже символічно. І таких варіантів багато – все залежить від фантазії дизайнерів і молодят.

Хоч який варіант кілець ви б вибрали, каталог Gold.ua порадує відмінним асортиментом і вигідними цінами на найбільш якісні та стильні вироби.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: