fbpx

Як обрати каблучки на весілля

Стиль життя 10:56, 16.11, 2021

Ось ви й вирішили поєднати долю з коханою людиною, навіть призначили дату урочистої події. Підготовку вже розпочато, час купувати головний атрибут церемонії ― весільні каблучки. І тут майбутнє подружжя починає розуміти, що усі обручки гарні, обрати серед них свої особливі дуже важко. Які характеристики стануть важливими ― пропонуємо дізнатися зі статті.

Як обрати метал

Зазвичай наречені надають перевагу золоту, проте срібні каблучки також популярні. Вони приваблюють естетичним дизайном, міцністю, доступною ціною та вважаються корисними для здоров’я. Проте слід пам’ятати про те, що на пальцях вони будуть постійно, тому потрібно дотримуватися гармонії у поєднанні з іншими прикрасами. Якщо переважно ви носите срібло, обирайте каблучки з нього, золото ― необхідно придивитися до таких моделей.

Такий підхід варто застосувати до кольору металу. Золоті обручки можуть бути білими, жовтими, червоними. Щоб підібрати універсальний відтінок, можна обрати моделі, які поєднують декілька кольорів.

Придивіться до моделей, покритих чорним чи білим родієм. Цей метал не лише надає естетичного вигляду, а й захищає від подряпин, які неодмінно виникатимуть, адже носити каблучки ви будете постійно.

Якщо ваша щоденна діяльність не пов’язана з роботою руками, можна обрати золото 750 проби. Воно більш уразливе до пошкоджень через м’якість. В іншому разі потрібно купувати 585 номер. Срібло зазвичай пропонують 925 проби.

Обираємо дизайн

Багато хто носить обручку поряд з каблучкою, яку подарували на заручини. Плануєте поєднувати їх на одному пальці ― уникайте комбінації двох широких моделей. Якщо на заручини отримали прикрасу з великим діамантом, на весілля придбайте дрібніші у вигляді доріжки чи з розсипом. Коли вам сподобалася модель, яка не відповідає цим порадам, надягайте каблучки на різні руки та не переймайтеся.

Деякі пари обирають класичний дизайн з гладким ободком, інші бажають мати щось незвичне. Досить символічно на пальцях виглядатиме корона. Останнім часом популярності набувають етнічні мотиви. Несподівано ніжними стають моделі, прикрашені вставками з ювелірної емалі.

Стильно виглядатимуть обручки, прикрашені не лише діамантами. Ювелірні крамниці пропонують інкрустацію смарагдом, рубіном, сапфіром або напівдорогоцінним камінням. Погляньте на різні варіанти обробки: романтичне серце, середньовічна груша, несподіваний триліант чи інші.

як обрати каблучки на весілля

Поради щодо вибору

Під час придбання каблучки на весілля варто дотримуватись таких рекомендацій:

  1. Не купуйте вироби завтовшки понад 2,5 мм. Вони створюватимуть тиск на сусідні пальці. Проте вузькі обручки менше 1 мм можуть з часом деформуватися.
  2. Округлий профіль не лише всередині, а й зовні буде комфортнішим.
  3. Купуйте каблучки такого розміру, який не буде надто щільно прилягати до пальця. Зробіть запас близько 5 мм, адже з часом це може стати у пригоді.
  4. Обирати обручки чоловіку та жінці можна різні, якщо вам сподобалися неоднакові моделі.

Весільні каблучки ви будете носити на руках усе життя. Тож їх зовнішній вигляд і характеристики потрібно обирати самостійно з урахуванням власних смаків.

КЮЗ пропонує придбати найкращі каблучки на весілля, які стануть символом нескінченного кохання. Захопливі погляди тих, хто побачить їх, вам гарантовані. Практичні та зручні, сучасні або класичні ― потрібну модель відшукає собі кожна пара закоханих. Дозвольте КЮЗ залишитися поруч з вами у найприємніші моменти життя!

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: