fbpx

Як побороти страх під час візиту до секс-шопу?

Стиль життя 12:15, 14.03, 2022

Багато людей дуже сором’язливі, тому ніяк не можуть подолати страх перед придбанням інтимних товарів. Багато покупців, які вперше приходять до секс-шопу, не мають уявлення про те, що хочуть придбати. Таким покупцям рекомендовано вивчити асортименти товарів в інтернеті. Їх приваблює бажання новизни та експериментів.

Як відвідувати секс-шоп і не соромитись?

Можна подивитися відповідне відео, і підібрати найбільш вдалий варіант. Перед придбанням, рекомендовано прочитати відгуки про товари, на певних сайтах відповідної спрямованості. Перебороти страх можна, відвідавши секс шоп разом зі своїм партнером. Таким чином, це дозволить дізнатися, що хоче придбати партнер, якщо про це ніяково говорити.

Перед придбанням варто врахувати, що дешеві товари виготовляють з матеріалів низької якості. Це може бути силікон або гума із неприємним запахом. Про приємну текстуру не може бути й мови. У жодному разі не можна купувати дешеві іграшки. Варто оминати китайську продукцію поганої якості. У більшості випадків вона погано пахне, виготовлена з підозрілої сировини, яка не має сертифікатів якості. У складі можуть бути фталати, які викликають серйозні недуги при контакті зі слизовою оболонкою інтимних органів. У всіх секс-шопах рекомендовано купувати дорогі іграшки від відомих виробників. Це гарантує їхню високу якість та використання висококласних матеріалів, які не викликають алергії. Такі товари тестуються та мають дозвільні документи.

як подолати страх секс-шопу

Як обрати якісні інтимні іграшки?

Перед придбанням товарів у магазині perchinka.ua варто вивчити тіло, дізнатися про його ерогенні зони.

Параметри вибору іграшок:

  • Не завжди задоволення викликають одні й самі пристрої. Хтось відчуває кліторний оргазм, а хтось вагінальний.
  • Тому необхідно розібратися, стимуляція якої із зон викликає найбільше задоволення.
  • Перед придбанням, варто поговорити з партнером, дізнатися про його уподобання та фантазії. Не обов’язково розповідати продавцеві подробиці інтимного життя.

Досить сухо, у стислій формі варто розповісти, що ви шукаєте, і якими відчуттями бажаєте насолодитися. Подолати сором’язливість можна, звернувшись на інтернет-майданчики. Придбання товарів здійснюється анонімно, без надання особистих даних. Більшість майданчиків добре упаковують товари, тому абсолютно неможливо помацати, що знаходиться всередині упаковки. Багато хто з них не наносить написів. У найменуванні замовлення вказують “товари для здоров’я” або “електроніка”. Це дозволить не червоніти перед співробітниками пошти, особливо у тому випадку, якщо серед них є ваші знайомі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: