fbpx

Як правильно вибрати ноутбук

Стиль життя 15:36, 26.05, 2020

Перед тим як вибрати ноутбук, необхідно розібратися в основних параметрах пристрою. На які нюанси треба насамперед звернути увагу, розкажемо далі.

Основні параметри

Характеристики, які впливають на якість ноутбуків:

    • Виробник – це перше, на що треба звертати увагу. Asus, Samsung и Toshiba вважаються одними з найкращих виробників. Якщо звернути увагу на модель acer swift 3, то цього виробника також можна зарахувати до цього списку.

Як правильно вибрати ноутбук 1

  • Розміри пристрою. Цей параметр важливий для тих, хто планує брати ноутбук з собою, а не використовувати його стаціонарно. Проте занадто великим він також не повинен бути. Сучасні багатофункціональні моделі вже не випускають з великими габаритами.
  • Вага однозначно має значення, оскільки його буде важко переносити. Ноутбук не повинен важити більш як два кілограми.
  • Автономність. Пристрій високої якості має працювати мінімум чотири години від батареї.

Другорядні параметри

  • Хороші ноутбуки мають як мінімум USB и HDMI входи. HDMI дає можливість підключати ноутбук до телевізора та транслювати відеоматеріали. Також можливе підключення великого зовнішнього монітора.
  • Розмір діагоналі екрана в дюймах – що вона менша, то меншим буде ноутбук, відповідно, меншим буде зображення.
  • Розширення екрана по вертикалі та горизонталі. Зручний ноутбук має бути з розширенням мінімум 1366 x 768 точок. Тому dell latitude – ідеальний варіант.
  • SSD-диск. Якщо диск електронний, то він значно покращує якості ноутбука, які будуть задовольняти користувача. Такий пристрій може бути використаний в рухомому транспорті. В таких дисках швидкість зчитування та запису значно вища, що відображається на швидкості роботи самого ноутбука. Також SSD-диск менше витрачає енергії.
  • Оперативна пам’ять – мінімум 2 ГБ. Сучасні ОС забирають багато пам’яті, а також інші програми, які встановлюються на ноутбук.

Перед тим як вибирати ноутбук, треба чітко сформулювати ваші потреби. Від цього буде залежати правильність покупки. Визначте, які ваші пріоритети та потреби, і вам буде легше зробити свій вибір.

Якщо вам часто потрібно брати ноутбук в дорогу, то можете звернути увагу на моделі з меншими габаритами та вагою, ніж стандартні.

Перед покупкою краще порадитися з людиною, яка може порекомендувати вам, як обрати оптимальний пристрій, який повністю задовольняє ваші потреби.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: