fbpx

Як вибрати щоденний фен?

Стиль життя 11:51, 03.04, 2020

За допомогою фена ми щодня сушимо та вкладаємо волосся. Деякі моделі роблять це швидко та добре фіксують локони, інші потребують більше часу та зусиль. Як вибрати якісну техніку, яка найкраще виконує функції та не шкодить волоссю?

Побутовий фен: критерії вибору

побутовий фен

Моделі, які використовуються щодня, мають бути не надто потужними. Якщо професійний фен має потужність 2000 Вт, то побутовий — 1200-1600 Вт. Такі показники дозволяють швидко висушити волосся та зробити укладку. Окрім потужності, важливі показники для техніки:

  • температурні режими;
  • швидкість подачі повітря;
  • матеріал нагрівального елемента.

Звичайний побутовий прилад має 2-3 температурні режими, а також режим охолодженого повітря. Його використовують для закріплення укладок та сушки слабкого волосся. Для створення креативних зачісок знадобиться велика швидкість подачі повітря, для звичайної укладки — середня, а для сушки достатньо найменшої.

Нагрівач у фені — це переважно спіраль, яка може бути металічною та керамічною. Кераміка нагріває повітря більш рівномірно, але у щоденному використанні різницю помітити доволі важко. Керамічний нагрівач коштує дорожче за металічний.

Функції та насадки

Одна з важливих функцій, яку можна використовувати щодня, — іонізація. Завдяки цьому неслухняні локони стають більш м’якими.

Основні насадки — це концентратор та дифузор. Концентратор спрямовує струмінь повітря на локон, дифузор робить зачіску більш пишною, сушить корені та підіймає їх. Додатково можна використовувати щітку, яка надає об’єму та блиску.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: