Кошти доброчинці пожертвували протягом двох тижнів. Про це повідомила прес-служба Карітасу Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.
Через стрімке зростання цін замість планових 150 продуктових пакетів у Карітасі змогли укомплектували лише 100. В один такий пакет входять найнеобхідніші продукти: рис, гречка, цукор, масло, сир, ковбаса, шоколад та інше.
Переселенців, які не можуть забезпечити собі повноцінний раціон і комфортне перебування, є доволі багато. Зараз на обліку в Фонді зареєстровано майже 1300 таких осіб.
Цього разу продуктові пакети отримали першочергово ті, хто ще жодного разу не отримував таку допомогу від Карітасу.