Заходи з призову в області проходять згідно з планом і встановленими термінами.
Про хід призову, показники комплектування команд молодим поповненням, роботу призовних комісій звітували призовні комісії Богородчанського, Верховинського, Городенківського, Косівського і Навірнянського районів, міст Болехова, Бурштина і Яремча та відповідні військові комісари, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
За інформацією обласного військового комісаріату, до лав Збройних Сил і Національної гвардії України вже відправлено 276 юнаків. Молоді воїни впродовж місяця проходитимуть інтенсивний курс первинної військово-професійної підготовки, під час якого отримають знання та навички з тактичної, вогневої, стройової, фізичної, медичної підготовки тощо. Підготовка завершиться складанням військової присяги. В подальшому юнаки протягом семи тижнів опановуватимуть знання за визначеними військово-обліковими спеціальностями. А після складання підсумкових іспитів відбудеться розподіл військовослужбовців до військових частин.
До виконання завдань в районі проведення АТО строковики скеровуватись не будуть.