Про це КУРСу повідомили в СЗГ УМВС в області.
Керівник відділу охорони повідомив про крадіжку до міськвідділу міліції. Проведеними заходами правоохоронці розшукали нечистого на руку покупця.
27-річний іванофранківець, який уже мав кримінальний досвід, вкотре вчинив крадіжку. Зловмисник виніс товар, а саме блоки сигарет. Із краденим чоловік додому не пішов, а одразу почав шукати любителів дорогого тютюну.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення – крадіжка. Правоохоронці перевіряють цього громадянина на причетність до вчинення аналогічних злочинів.