За інформацією ProfiDOM, директор Івано-Франківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Кулик повідомив, що серед новоселів 6 сімей отримали квартири за програмою пільгового молодіжного кредитування, 7 сімей скористалися програмою «70 на 30», а 16 сімей придбали квартири завдяки програмі здешевлення вартості іпотечного кредитування.
Крім того, в місті прийняли в експлуатацію групу багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення та харчування. Жителі вже охрестили цю групу «Місто в місті».