fbpx

Аукціон: щоб допомогти онкохворій журналістці Оксані Кваснишин, маленька дівчинка намалювала картину

Суспільство 14:51, 09.07, 2017

Зворушливу історію появи картини розповіла київська художниця Катерина Лісова. Полотно виставлено на он-лайн аукціон, який триває два дні.

“Для порятунку журналістки-добродійниці влаштовую аукціон. Початкова ціна картини “На долині туман…” (Полотно, олія. 40х30) – 500 грн. Він триватиме рівно дві доби – до вечора цього понеділка. Половину коштів від запропонованої найвищої суми за картину перекажу на карточку Оксани Кваснишин, іншу частину грошей віддам маленькій Тетянці, завдяки якій з’явилась ця картина, аби здійснилась і її мрія поїхати на море…” – повідомила у соцмережі Катерина Лісова. 

Художниця розповіла про маленьку дівчинку з великим серцем, яка зголосилася допомогти онкохворій франківчанці:

“Це було так дивно, немов запрограмовано зверху. Коли я постила інформацію про Оксану Кваснишин, до мене підійшла моя восьмирічна онучка Тетянка і запитала, хто це. Я розповіла про біду цієї жінки, сказала, навіщо потрібні гроші…

Мала дуже засмутилась, особливо коли дізналась, що смертельнохворій молодій жінці стільки років, скільки і її мамі. Тоді відійшла на мить і принесла мені 200 гривень. Мовила: “Я ці гроші збирала на море, але мама сказала, що все одно в цьому році не їдемо… То я хочу віддати їх для Оксани…”

Я дуже розчулилась і подякувала, але сказала, що цього дуже мало для порятунку. Тоді вона попросила невеличке полотно і сказала, що хоче помалювати… Я почала допомагати їй, бо вона вперше малювала олійними фарбами. Коли на полотні з’явилось кілька будиночків, запитала: “А можна буде потім цю картину продати і допомогти Оксані?..”

Я ледь не заплакала. Сказала, що для цього їй потрібно ще багато-багато вчитись, а задуманий нею сюжет я завершу сама… Так з’явилась ця картина…”

Читайте: Моє врятоване життя не буде прожите марно, – онкохвора журналістка Оксана Кваснишин просить про допомогу

КУРС писав, що онкохворій журналістці Оксані Кваснишин зробили операцію – потрібна реабілітація

Допомогти Оксані Кваснишин можна також так:

– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин.
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
– онлайн сервіси для збору коштів:
https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: