Про підсумки торгів аукціонний дім "Хвилина" відзвітував у Фейсбук.
"Перший аукціон пройшов успішно. З 23 лотів було продано 13. Загальною сумою 50 тисяч 600 гривень. Виручені кошти було передано в ГС "Народна рада", розуміємо, що поки цих коштів не достатньо для придбання транспорту. Тому буде продовжено післяаукціонний продаж картин – online на нашій сторінці!" – написали організатори.
У альбомі "Лоти для аукціону" можна побачити суми, за які придбали роботи, повідомив АД "Хвилина".
Десятину від кожної проданої роботи передадуть авторам картин.
Сайт аукціонного дому "Хвилина" – http://hvylyna.com.ua
"Виручені кошти підуть на придбання 30-тонного автомобіля для волонетрів громадської спілки "Народна рада", яка регулярно возить допомогу бійцям на Схід", – повідомила кураторка проекту, художниця Вікторія Волосянко.
Вікторія розповіла, що її батько Любомир Волосянко, власне, і є серед волонтерів "Народної ради", які забезпечують доставку допомоги в зону війни.