fbpx

Батьки учнів франківської ЗОШ№2 вимагатимуть притягнути вчительку-сепаратистку до відповідальності

Суспільство 21:28, 11.03, 2015

Рішення ухвалили на загальних батьківських зборах класних колективів школи.

Збори ініціювали батьки школярів, які оголосили бойкот вчительці географі Наталії Боронило за звеличення на її уроках донецьких сепаратистів, вихваляння Путіна й Сталіна та приниження українців.  

Батьківські збори, в яких взяли участь понад сотню батьків, вирішили звернутися до прокуратури з вимогою порушити проти вчительки-сепаратистки кримінальне провадження за статтею 161 Кримінального кодексу України – розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Батьки наполягають, що вчителька на уроках не навчала географії, а займалася антиукраїнською пропагандою, її висловлювання мали відверто українофобський характер і ображали національну гідність. Нагадаємо, за словами самих учнів, Наталія Боронило заявляла, що "українці – це не нація, а діагноз", називала анексію Криму правильним рішенням Путіна тощо. 

КУРС звернувся до директора школи Володимира Засідка з проханням прокоментувати рішення батьків. 

"Звернутися до прокуратури – це суто батьківська ініціатива, як і самі ці збори. Вони фактично просто поставили мене до відома. Розумієте, всі такими подіями у школі дуже знервовані. Діти відмовляються відвідувати уроки цієї вчительки. Сама вона на лікарняному… Міське управління освіти обіцяло почати переірку, але наразі жодних кроків не зробило. Батьки хочуть нарешті якось розв'язати конфліктну ситуацію", – зазначив Володимир Засідко.

Як повідомляв КУРС, учні школи №2 в Івано-Франківську влаштували вчительці – прихильниці сепаратистів, Путіна і Сталіна – "коридор ганьби".

Натомість, вчителька заявила, що її переслідують за політичні "антивоєнні" переконання.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: