fbpx

Більше половини українців підтримують членство у НАТО – опитування

Політика 07:06, 30.09, 2014

Понад половина опитаних, які планують брати участь у парламентських виборах, готові підтримати вступ України до НАТО.

Такими є дані соціологічного опитування компанії GfK Ukraine, яка проводила дослідження з 24 по 28 вересня на замовлення громадської організації "Фонд "Відкрита політика", передає Радіо Свобода.

"52% респондентів у віці старше 18 років і які не відкидають можливість взяти учать у виборах до Верховної Ради, готові підтримати вступ України до НАТО на всеукраїнському референдумі, якби такий відбувався найближчої неділі. Проти вступу України до НАТО висловилися 19%, 18% зізналися, що не голосували б на такому референдумі, ще 10% не визначилися зі своїм ставленням. Традиційно, найбільша підтримка вступу до НАТО серед мешканців західного регіону та киян (73% і 71% відповідно), а найнижча на півдні та сході країни (36% і 27%). Чоловіки більшою мірою підтримують вступ до НАТО, ніж жінки (60% проти 47% серед жінок)", – йдеться у повідомленні GfK Ukraine.

Законопроект про відмову від позаблокового статусу України Верховна Рада має розглянути на наступному засіданні. Відповідний законопроект був внесений урядом до парламенту ще 29 серпня.

Раніше цього місяця спікер парламенту Олександр Турчинов заявив, що у парламенті є голоси для скасування позаблокового статусу України. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: