Лариса Ролік поскаржилася, що їй телефонують родичі, сусіди, співробітники, які побачили у списку ім’я її сина, пише Галка.
Розповіла, що 32-річний Максим Ролік давно працює у столиці. У червні він добровільно пішов до Солом’янського військового комісаріату у Києві. Минуло вже два місяці відтоді, як його мобілізували. Тепер він перебуває у Луганській області.
Після його мобілізації Ларисі Ролік додому принесли повістку. Вона віднесла у військкомат синову довідку з військової частини про те, що він є учасником бойових дій. У військкоматі їй сказали, що повістки будуть приходити знову.
"Я відкривала їм двері, брала повістки. А тепер – цей список. Людина сама напросилася захищати державу, а тепер її опозорили на всю Україну", – сказала жінка.