fbpx

Брага – у Франківська знайшовся новий побратим

Суспільство 09:34, 08.12, 2016

Угоду про співпрацю між Івано-Франківськом та Брагою (Португалія) 8 грудня підписали Президент Муніципалітету Рікардо Ріо та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Руслан Марцінків відбув з робочим візитом до Португалії та офіційно представив наше місто на "Українському тижні". Результатом візиту стало підписання угоди про партнерство, повідомляє прес-служба міського голови.

Офіційна церемонія проходила у залі міської ратуші Браги під час "Українського тижня". Рікардо Ріо наголосив, що їхнє місто підтримує тісну співпрацю з Україною. За його словами, підписання угоди про співпрацю дозволить не тільки збільшити кількість потенційних відвідувачів, але й створить сприятливі умови для тісної економічної співпраці. Політик запевнив, що Івано-Франківськ є дуже привабливим містом для залучення інвестицій.

Руслан Марцінків зазначив, що переговори про офіційний візит і майбутній меморандум велися вже давно. У цьому португальському місті значна українська діаспора, тому економічна і туристична співпраця вигідна обом сторонам. Також він підкреслив, що муніципалітет працює над розширенням географії міст-партнерів Івано-Франківська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: