20 листопада о 08.17 в чергову частину міста Яремче надійшло повідомлення про те, що на вулиці Свободи на проїжджу частину дороги впало дерево і перекрило рух автомобілям.
Працівники пожежно-рятувальної служби розрізали дерево та прибрали з дороги.
Того ж дня о 16.10 подібне повідомлення прийняли рятувальники міста Тисмениця. На вулиці Шевченка в селі Довге на дорогу впало дерево і частково перекрило рух автомобілям.
Працівники пожежно-рятувальної служби розрізали дерево та прибрали з проїжджої частини дороги, повідомляють в прес-службі ДСНС.