Жінка розповіла, що напередодні на її мобільний телефон зателефонував невідомець, який представився представником служби безпеки місцевого банку, та, випитавши пін-код та номер картки, шахрайським шляхом заволодів її коштами в сумі 2400 гривень, інформує Сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.
В іншої франківчанки невідомець, увійшовши в довіру, під приводом купівлі-продажу через інтернет-мережу виманив 6100 гривень. Як з’ясували правоохоронці, жінка через інтернет-оголошення мала намір придбати кавові зерна. Гроші перерахувала, а товар їй так і не надіслали.
Пошуки зловмисників тривають, а поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися реквізити ваших банківських карток.