Чоловік пояснив, що безробітний і аби заробити на прожиття, знову пішов на злочин. Вночі на одній із вулиць міста в під'їзді будинку він, щойно знявши лічильник, хотів утікати, але натрапив на поліцейських, котрі впізнали у підозрілому чоловікові нещодавнього "друга". Чоловік тримав у руках поліетиленовий пакет, у якому був електролічильник. Поліцейські вилучили викрадене, інформує сектор комунікації ГУ Нацполіції в області.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк.