Про це у Фейсбуці повідомив Максим Сич, працівник Управління транспорту і зв'язку.
"Вже традиційно за порушення умов Договору до перевізників Управління застосовує фінансові санкції. На цей раз було складено акти на перевізників ПП Олексюк В. В. (маршрут № 45), ПП Сохан В. І. (маршрут № 28), ПП Аннюк Й .В. (маршрут №37) та ТзОВ "Західтехцентр" (маршрут №31)", – написав Сич.
За його словами, усі вони вже сплатили до міського бюджету за незадовільне обслуговування вказаних автобусних маршрутів по 850 грн за кожний акт.
"Ще від одного перевізника наразі очікуємо сплати штрафних санкцій, оскільки на нього теж було складено акти за порушення умов Договору", – підсумував Максим Сич.